THIS IS

WHO WE ARE

בלייז היא סוכנות שיווק ופרסום המספקת מגוון רחב של שירותים.
אנו יוצרים אסטרטגיות מותאמות אישית לכל אחד מלקוחותינו בהתבסס על הצרכים והמטרות שלהם.

הצוות שלנו מורכב מאנשי שיווק, עיצוב ותיכנות בעלי נסיון רב שאוהבים את מה שהם עושים ויודעים מה צריך בשביל להשיג תוצאות אמיתיות בעולם השיווק. אנו גם מתמקדים במדדים שבאמת חשובים המדדים שיראו לנו את כמות הרווח החודשי. אנו יודעים שאלה היעדים שמזיזים עסקים קדימה, ומאמינים שההצלחה של לקוחותינו נמדדת עם הביצועים שלנו.

לאחר שנים של נסיון, אנחנו גם יודעים שבעוד שלכל ערוץ שיווק יש את היתרונות שלו, הם עובדים הכי טוב כשמשלבים אותם עם ערוצים אחרים. זאת הסיבה שאנחנו מציעים מגוון של שירותים ואסטרטגיות ללקוחותינו, ומשתמשים בשילובים של ערוצים דיגיטלים כדי להגביר חשיפה, המרות ורווח.
זה מה שאפשר לנו להביא אלפי לידים ורווח של מאות אלפי שקלים ללקוחותינו.

הצוות שלנו גם משתמש בכלים הכי חדשניים ויעילים שמאפשרים לנו להפיק את המירב מהעבודה, לנתח ולשפר את התוצאות ולהגביר את הROI (החזר על השקעה) על ההשקעה שלכם.

כל פרויקט שאנחנו לוקחים על עצמנו מורכב ממחזור של 4 שלבים שחוזרים על עצמם –

>> ניתוח – מנתחים דאטה גם של העסק וגם מחוץ לעסק – מתחרים, שוק, קהלים, מכירות, קמפיינים קיימים וכו', ומנסים להבין איזה תובנות אפשר להסיק מהמידע הזה.
>> תכנון – בניית האסטרטגיה לפי היעדים של העסק, החולשות והחוזקות שלו ושל המתחרים, והתאמה למה שמצאנו בשלב הניתוח.
>> יצירה – לאחר שיש תכנית פעולה, בונים את הקמפיין/קריאטיב/תוכן האידיאלי לקהל הלקוחות של העסק.
>> שיפור ואופטימיזציה.

אנחנו אוהבים שיווק, ומה שמניע אותנו זה לעזור לעסקים להגיע ליעדים שלהם. לכן כשתבחרו בBlaze כסוכנות הדיגיטל שלכם, לא תקבלו אסטרטגיה בנויה שנלביש אותה בכוח על העסק שלכם, אלא תקבלו תכנית מותאמת אישית שנבנתה בשביל העסק שלכם, הצרכים שלו והיעדים שלו.

אז אם אתם רוצים לקחת את העסק שלכם לכמה רמות הבאות, להשיג יותר לידים ומכירות, ולהגשים את החלום שלשמו באתם,
תפנו אלינו ונקח אתכם לשם.

בלייז – Blaze

עבודתנו מתאפיינת בתכנון מדויק ובירידה לרזולוציות הקטנות ביותר המהוות אבני דרך לאורך כל תהליך המיתוג המתחיל מאפיון קולע ונכון לקמפיין השיווקי ועד לשלב המעשי המכיל בתוכו רגש ומקצועיות רבה במטרה אחת ברורה להגשמת החזון. אנו מזמינים אתכם להיחשף למסע הדיגיטל האין סופי ולגלות עולם שלם של אפשרויות קידום ומיתוג יצירתיים ובלעדיים אשר ישרתו את מטרותיכם ויסללו עבורכם את הדרך הבטוחה להשגת יעדכם. אנו מתמחים במתן שירותי מדיה טכנולוגיים מתקדמים ומציעה מגוון רחב של קמפיינים שיווקיים בערוצי פרסום שונים תוך שימת דגש על קהל היעד הרציונלי המבוקש.

GET EXTRA MARKETING

עיצוב אתרים

זה הרגע שיחליט בעתיד מהם יחסי ההמרה של האתר וכיצד יתורגמו הגולשים ללקוחות חדשים, בדיוק מסיבה הזאת חשוב לנו שיתוף הפעולה שלכם על מנת לקחת את תהליך העיצוב בשיא הרצינות ובאופן קפדני, זאת על מנת שהאתר יספק את הביצועים הנדרשים למשך שנים רבות בצורה טובה והנדרשת.

בשלב זה אנו מיישמים את יעדי האתר ומטרותיו בצורה נוחה לקהל היעד של הגולשים, שמירה על חווית משתמש גבוהה והתחשבות מרובה בקריאה לפעולה במקטעי האתר.

מבצעים תכנון, עיצוב ומיתוג של האתר שאותו אנו צריכים לסיים כאשר יש בידינו החלטה סופית ומוסכמת על כל התבניות העיצוביות של עמודי האתר, החל מעמוד הבית ועד לעמודים הפנימיים.

בניית אתרים

בשלב זה קבצי עיצוב הסופיים של הסקיצות שאושרו הופכים להיות אתר אינטרנט אקטיבי ופעיל המותאם לרזולוציות שונות, בעזרת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אנו בונים את האתר כך שיהיה נגיש לכל סוגי המכשירים והדפדפנים, אתר מפותח באופן רספונסיבי לניידים במטרה לאפשר שימוש לכל הגולשים שיבקרו באתר.

בשלב בניית אתר אנו מתחשבים בהתנהגות האתר והיכולת לתפעל את האתר דרך מערכת הניהול בצורה הפשוט והידידותית ביותר, האתר בסוף תהליך הפיתוח עומד בכל תקני האבטחה המחמירים שקיימים ובסטנדרט שימנע פריצות ויגרום לאתר לרוץ באופן מהיר וחלק על גבי שרתי האחסון.

למה אנחנו מתחייבים ?

אמינות והקשבה

(הקליקו)
אנחנו שואפים להבין את היעדים שלך ומקבלים את כל החלטות מתוך מחשבה על היעדים הללו. אתר חדש ונוצץ הוא חסר ערך אם הוא לא עוזר לך להגיע ליעדים שלך תוך כדי אמינות והכלה ללא פשרות.
צרו קשר

עיצוב מיוחד

(הקליקו)
אנחנו יוצרים רק עיצובים מיוחדים במינם. המטרה שלנו היא למצב את העסק שלך כשחקן צמרת בענף שלך ולעלות על כל המתחרים. עיצוב אתרים מקצועי מהשורה הראשונה מגביר את אמינות החברה בקרב הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים ומוביל בסופו של דבר לצמיחת העסק שלך.
צרו קשר

למענכם ובשבילכם

(הקליקו)
אין אצלנו דבר כזה שלא יהיה לכם מענה לכל מה שתצטרכו עזרה ותמיכה, מלפני הפרוייקט וגם לאחריו לכל אורך היום. אנחנו איתכם והצלחתכם - הצלחתינו והאושר והסיפוק שלנו. אנחנו תמיד שם בשבילכם לתת עזרה מתי שצריך.
צרו קשר

אצלנו כל לקוח הוא מיוחד !

בואו נדבר ונעוף למעלה ביחד!

תפריט נגישות

בואו נגדל ביחד

stay in touch